X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Dzień V


Dzień rozpoczęliśmy od Eucharystii a zakończyliśmy Apelem Fatimskim w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, w miejscu, które stanowiło główny cel naszego pielgrzymowania.

Po pysznym śniadaniu każdy realizował program według własnego pomysłu. Zakopane ma do zaoferowania wiele atrakcji, więc z pomysłami nie było problemu, raczej problem był z ich wyborem. Tak więc od samego rana niektórzy rozbiegli się po górach i zaliczyli Gubałówkę, Czerwone Wierchy, prawie Giewont, inni moczyli się w basenach termalnych zupełnie jakby było im mało wody w dniu poprzednim, jeszcze inni spacerowali po Krupówkach i poznawali ciekawe zakątki tego urokliwego miasta.

Byli też tacy co dalej nie odpuszczali rowerom i dokręcali kilometry po okolicznych górkach a niektórzy z nich dotarli nawet do słowackiej Levoczy. Spotykaliśmy się także w pobliskiej cukierni uzupełniając kalorie na następne dni.

Pod koniec dnia były wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne: coś dla ciała i coś dla rowerów czyli głównie czyszczenie i oliwienie łańcuchów i zębatek pod czujnym okiem znakomitych fachowców z naszej ekipy.

Dzień zakończyliśmy wspólnym Apelem Fatimskim w kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.

Ps. Najserdeczeniejsze życzenia z okazji imienin dla córki Anny od tatusia Czesława.

Wczoraj na swoim szlaku rowerowym odwiedził nas Radosław Oleksak. Dzisiaj wyruszył w dalszą podróż dookoła Polski. Życzymy mu jak najmniej awarii i szczęśliwego powrotu do domu.

A&A

Dzień V fot. Agnieszka Kołtyś

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Dzień V fot. Paweł Kara

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+