X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Najnowsze informacje

21.07.2014

Bieszczadzkie sanktuarium.


Dzień trzeci.

Ostatni dzień przed zasłużonym odpoczynkiem. Dzisiejsza trasa stanowczo bardziej pod górę niż z góry, ale przecież zawsze jest zjazd.

Dzień rozpoczęliśmy wyprawą na szczyt Kalwarii Pacławskiej, gdzie uczestniczyliśmy we Mszy Świetej, prosząc o siłe na dalsze kilometry.
Około godziny 10 wyruszliśmy, aby mierzyć się z coraz to wyższą górką. Widać, że jesteśmy zaprawieni, ponieważ pierwsze dwie przejechaliśmy w miarę bezboleśnie. W środku dnia wspólne spotkanie na modlitwie w Jasieniu. Później niestety było już coraz ciężej.
Podjazd do Czarnej był tylko rozgrzewką przed tym co nas czekało. Nasz dzisiejszy najwyższy cel to punkt widokowy w Lutowiskach. 8km do pokonania, jedynym pocieszeniem był duży zapas czasu, każdy w tempie dostosowanym do swoich możliwości mógł zdobyć ten szczyt. Na górze pamiątkowe zdjecia z panoramą bieszczd w tle. Uśmiechy nie schodziły z naszych twarzy, ponieważ ostatni etap to 11km tylko w dół. Wszyscy usiedli na rowerach i z wielką przyjemnością pokonali ten dystans.
Uśmiechy w dalszym ciągu nie schodzą z naszych buziek, pogoda dopisuje i mamy nadzieję, że będzie tak dobrze do ostatnich kilometrów pokonywanych podczas podjazdu na sandomierski rynek.

 

Paulina, Mateusz i Grzesiek z Krakowa

Dzień III Paweł Kara

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

Dzień III Mariusz Muniak

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+