X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Najnowsze informacje

22.03.2015

Spotkanie w Klimontowie - relacja


I wszyscy rozjechali się do domów...

A wcześniej tak jak zaplanowano cześć duchowa w kościele pod wezwaniem św. Józefa
w Klimontowie:

- Gorzkie żale z nauką pasyjną poświeconą drodze wiary i zdrady św. Piotra;
- Eucharystia na zakończenie parafialnych rekolekcji wielkopostnych z homilią o Matce Bożej Bolesnej, która jest przecież naszą przewodniczką na rowerowych i życiowych szlakach.

Druga część spotkania w podominikańskim klasztorze to przede wszystkim wyczekiwana premiera filmu Mariusza Muniaka pt. ,,Szlakiem Madonn Podkarpacia 2014". Udało się omówić kalendarium na bieżący rok, który pojawi się już niedługo na naszej stronie. Szczególnie ważna  i mamy nadzieję interesująca propozycja to coroczna inauguracja naszych rowerowych spotkań w miesiącu kwietniu, miesiącu urodzin Sługi Bożego Ks. Wincentego Granata.Te spotkania chcemy uczynić okazją do poznania Jego osoby i do modlitwy o beatyfikację.                   Ćmielów jest miejscem Jego urodzin, a miało to miejsce 1 kwietnia. O tym więcej już niedługo.

Cieszymy się z obecności nowych osób, a tym razem szczególnie z możliwości poznania ,,drugich połówek" naszych pielgrzymów.

Wszelkich łask na dalsze dni Wielkiego Postu, który już coraz mocniej zbliża nas ku centrum roku liturgicznego - Świętom Paschalnym.

Z wielkopostnym pozdrowieniem ks. Piotr i ks. Jan

PS.
Film z V Pielgrzymki Madonny Podkarpacia 2014 do nabycia u Mariusza Muniaka kontakt pod numerem telefonu /604 401 063604 401 063/.

Spotkanie Wielkopostne Klimontów

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

 


WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+