X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Najnowsze informacje

28.06.2015

Pozostało odliczanie dni.


Dwa dni zgrupowania za nami. Bardzo ważne chwile by poznać się nawzajem przed wspólną lipcową drogą, by spróbować drogi w peletonie, bądź utrwalić zdobyte umiejętności.

Piątkowa trasa zgodnie z planami to ok. 60 km z niezwykłymi pod względem jakości drogami w okolicach Połańca. Niezapomniane placki ziemniaczane z kuchni ojca Piotra trynitarza z Budzisk.

W blaskach zachodzącego słońca powróciliśmy do staszowskiego ekonomika by dokonać odprawy zwieńczającej przygotowanie, uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania i zaspokoić ciekawość dotyczącą szczegółów drogi do Siekierek.

Sobota to blisko 125 km, wraz z piękną Pierzchnicą oraz świętokrzyskim Loretto u ojców Karmelitów w Piotrkowicach, po raz kolejny Chmielnik i na koniec piękne zakamarki Balic, Grzybowa, Kłody.

Raduje nas piękno doświadczonej modlitwy Liturgią Godzin zarówno jutrzni jak i nieszporów, która brzmi szczególnie w części chóralnej kamedulskiego prezbiterium w Rytwianach.

Radujemy się nowymi braćmi i siostrami, którzy zagościli po raz pierwszy w naszym peletonie i mamy nadzieję, że pozostaną z nami na długo.

Łączymy się z siostrą Joanną i bratem Jackiem w ich doświadczeniach, które przeszkodziły im w przeżycie razem z nami zgrupowania.

Słowa uznania dla tych co dotarli z dalekich stron dla Adriana, Grzegorza i Mateusza dla których ,,nie było problemem"  już w piątek dotrzeć z Krakowa rowerem (pod eskortą Pauliny).

Medal za przebojowość i odwagę przyznajemy Ani z Tarnobrzega za poranną, samotną drogę rowerem z Tarnobrzegu przez staszowskie i osieckie lasy (od 4 30) w stroju w ,,firmowych barwach".

Do zobaczenia w Sandomierzu!!! Kilka miejsc wolnych nadal oczekuje na niezdecydowanych....

Spotkanie w Staszowie

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

 


WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+