X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Najnowsze informacje

26.07.2015

W drodze do domu
Ostatni dzień naszego wspólnego pielgrzymowania to dzień pożegnania z Matką Bożą Nadodrzańską Królową Pokoju w Siekierkach.

Po porannej modlitwie i obfitym śniadaniu udaliśmy się na kwatery, aby spakować walizki i podziękować mieszkańcom Starych Łysogórek za wspaniałą gościnność. O godzinie 11.30 udaliśmy się autokarem do Siekierek na Mszę Świętą. Wspólne odmawianie Koronki do Miłosierdzia Bożego z kustoszem tego sanktuarium wprowadziło nas w modlitewny nastrój przed mszą Świętą. Chętni pątnicy przyjęli szkaplerz, który nałożył proboszcz. Każdy otrzymał indywidualne błogosławieństwo poprzez nałożenie rąk kapłana na głowę. Po Mszy Świętej wyruszyliśmy w drogę powrotną do Sandomierza, już nie rowerami lecz autokarem. Tegoroczna pielgrzymka obfitowała w głębokie przeżycia duchowe na całej trasie.

Podsumowując, chcieliśmy podziękować naszemu kierownikowi pielgrzymki ks. Piotrowi Karze a także Janowi Wilkowi, Henrykowi Królowi i Marcinowi Biegasowi za tak wspaniałą organizację tegorocznej pielgrzymki, miłą atmosferę pełną życzliwości i dobroci.

relacja - Siostry pielgrzymkowe z grupy I

Ps. "Z okazji imienin najserdeczniejsze życzenia dla córki Ani z pilegrzymki rowerowej Sandomierz - Siekierki. Wszystkiego najlepszego. Życzy tata."

Dzień IX fot. Paweł Kara

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+