X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Najnowsze informacje

15.11.2016

Na Ziemi Janowskiej - relajcaSpotkanie po pielgrzymce rowerowej szlakiem Madonn Wschodniego Pogranicza za nami. Zbiegło się ono końcem Roku Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia.

Parafia Brzeziny Stojeszyńskie gdzie proboszczem od lat jest Ks. Krzysztof Woźniak - również rowerowy pielgrzym, jest kościołem stacyjnym z Bramą Miłosierdzia. Spotkanie stało się okazją by uzyskać ,,jubileuszowy odpust". Dziękujemy ks. Krzysztofowi za podjęcie naszej wspólnoty i duchowe pokrzepienie.

Janowski ,,Kruczek" dał nam okazję by doświadczyć w listopadowych dniach pamięci o zmarłych, dotknąć tajemnicy powstańczego i żołnierskiego losu.

Nie zabrakło spotkania przy stole. Okazuję się, że bezcenne jest podtrzymywanie więzi podtrzymywanie zawiązanych na pielgrzymce przyjaźni i po prostu szczerych rozmów przy stole. Dziękujemy pielgrzymom z Janowa Lubelskiego za podjęcie nas, a zwłaszcza Andrzejowi i Beacie.


Dzielimy się również wiadomością, iż w roku 100 rocznicy objawień w Fatimie - 22 lipca 2017 r. udamy się do sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem.

 

Jesienne spotkanie

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.


WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+