X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Najnowsze informacje

15.07.2018

OdLOTTOwa jazda dla SkopaniaSzanowni Państwo,
w tym roku po raz kolejny zakwalifikowaliśmy się do rywalizacji OdLOTTOwej Jazdy, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

W porównaniu do zeszłego roku, do akcji zostało zakwalifikowanych 30 organizacji. Nasza organizacja Stowarzyszenie Domy Dziecka w Skopaniu, ma na celu pomoc dzieciom wkraczającym w dorosłe życie,
przygotowanie ich do radzenia sobie z problemami dnia codziennego.

W zeszłym roku niestety nie udało nam się osiągnąć odpowiedniej ilości kilometrów aby "stanąć na podium", jednak nie podcięło nam to skrzydeł, wręcz przeciwnie - dodało nam "powera", którego w tegorocznej akcji zamierzamy wykorzystać w 100%.


Jesteśmy jednak małą miejscowością w województwie podkarpackim, dlatego zwracamy się o pomoc do Stowarzyszeń, Grup Rowerowych,oraz jak największej ilości osób dobrego serca, którzy swoją pasję jazy na rowerze mogą połączyć
ze zdrową rywalizacją oraz przy okazji bardzo nam pomóc.
Wystarczy tylko wsiąść na rower, odpalić aplikację Endomondo, dołączyć do grupy Stowarzyszenie Domy Dziecka w Skopaniu i wspólnie z nami pomagać :)

Poniżej przesyłam niezbędny link:

https://www.endomondo.com/teams/37468809/members


Uczestnicy 9 Pielgrzymki Rowerowej Diecezji Sandomierskiej do Matki Bożej Królowej Kaszub
w Sianowie, zwracam się do was z prośbą w imieniu własnym jak również wychowanków Domu Dziecka w Skopaniu, o modlitwę i wsparcie naszej inicjatywy. Wasza pielgrzymka jest wyjątkowym świadectwem wspólnoty Bożej, dlatego też wiem że dzięki waszemu wsparciu będziemy mieli możliwość zrealizować nasze założone cele.

Serdecznie również zapraszam do Skopania aby wspólnie z naszymi dziećmi spędzić czas  i zaszczepić w nich wiarę i nadzieje na lepsze jutro.

Pozdrawiam Damian Szwagierczak
WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+