X Pielgrzymka // Sandomierz - Jasna Góra - Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie // 20 - 28 lipca 2019

 Matka Boża
Królowa Kaszub


 

Spotkanie w Janowie Lubelskim

 

Jeśli kto chce iść.....

"Przybyliśmy tu do Janowa Lubelskiego, aby odnowić nasze pielgrzymkowe wspomnienia, odnowić naszą przyjaźń ze sobą i naszą przyjaźń z Bogiem..." - takimi słowami ks. Proboszcz Jan Sobczak powitał rowerowych pielgrzymów przybyłych do parafii św. Jadwigi w Janowie Lubelskim z racji pierwszego w nowym roku wielkopostnego spotkania.
Niezwykle miło było ponownie ujrzeć uśmiechnięte twarze "bohaterów" Pielgrzymki Rowerowej na Jasną Górę i do Świętej Lipki. Obecność licznie przybyłych pielgrzymów także osób, które po raz pierwszy pojawiły się pośród nas, jest niezwykle budująca i pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość naszych poczynań.
Liczymy, że konferencja Ks. Pawła Bieleckiego kanclerza sandomierskiej kurii, ale przede wszystkim, doświadczonego pielgrzyma i turysty stanie się programem na czas oczekiwania na pielgrzymkę do Wambierzyc.
Szczegółowo rozważone słowa Chrystusa ,,Jeśli kto chce iść za mną, niech się zaprze samego siebie niech weźmie swój krzyż i niech Mnie naśladuje" (Łk 9, 23) niech staną się refrenem nieustannie brzmiącym i towarzyszącym naszym poczynaniom. W imieniu wszystkich przybyłych na spotkanie ponawiam serdeczne podziękowania dla ks. Jana Sobczaka, za chrześcijańska gościnność i niezwykłą życzliwość wobec Nas. Wyrażoną zarówno podczas uroczystej Eucharystii jak i zapowiadającej Wielkanoc wieczerzy.
Wdzięczni za obecność i dar wspólnoty zachęcamy do kolejnych spotkań o których już informowaliśmy.

Przewodnicy Pielgrzymki
Ks. Piotr
Ks. Jan

 

GALERIA OBRAZÓW ZE SPOTKANIA W JANOWIE LUBELSKIM

SPOTKANIE_JANOW

Kliknij na miniaturkę, aby powiększyć zdjęcie. Kliknij "zamknij", aby wyjść.

WSPIERAJĄ NAS:

stat4u Google+